Najnowsze

• 24 października 2016
  • wyświetleń: 2162

Kolejny udany weekend Atemi. Karatecy zdobyli aż 14 medali

Kolejny bardzo udany start w ósmej edycji Champion Cup w karate WKF, który odbył się w sobotę 22 października w Łodzi, zanotował bielski klub Atemi. Jedenastu zawodników w konkurencjach indywidualnych kata i kumite zdobyło 14 medali: 1 złoty, 7 srebrnych i 6 brązowych.

Kolejny udany weekend Atemi. Karatecy zdobyli aż 14 medali · fot. Atemi Bielsko-Biała

Złoty medal w konkurencji kata indywidualne juniorek 16-17 lat wywalczyła Eliza Gaweł, która w finale pokonała koleżankę z klubu Annę Kowalską. Oprócz Ani Kowalskiej srebrne medale zdobyli: Krzysztof Karwowski w konkurencji kata indywidualne dzieci 10-11 lat oraz młodzików 12-13 lat, Maria Kliś w konkurencji kata indywidualne młodziczek 12-13 lat oraz juniorek młodszych 14-15 lat, Daniel Fulara w konkurencji kata indywidualne juniorów młodszych 14-15 lat i Mikołaj Dobrzyński w konkurencji kata indywidualne juniorów 16-17 lat.

Brązowe medale wywalczyli: Kaja Bednarowicz i Joanna Janota w konkurencji kata indywidualne młodziczek 12-13 lat, Daniel Fulara w konkurencji kata indywidualne młodzików 12-13 lat oraz kumite indywidualne w kategorii +50kg, Maciej Gawor w konkurencji kata indywidualne juniorów młodszych 14-15 lat oraz Anna Kowalska w konkurencji kata indywidualne juniorek młodszych 14-15 lat. W łódzkich zawodach wzięło udział około 250 zawodników z 25 klubów.