bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto
praca, pszczyna, czechowice, bielsko, tychy
  • 21 sierpnia 2017
  • 25 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 3400

"Raz Dwa Trzy" na zakończenie Letniej Sceny Sfery

Za nami:

Ostatni wakacyjny koncert w ramach cyklu Letnia Scena Sfery uświetni zespół "Raz Dwa Trzy". Koncert rozpocznie się dziś o godzinie 19.30 na placu Bolka i Lolka przy Galerii Sfera II.

raz dwa trzy
Zespól "Raz, Dwa, Trzy" · fot.


Znakiem rozpoznawczym muzyków jest bogactwo instrumentów, technicznie doskonałe aranżacje, pełna pasja tworzenia i grania oraz skromność i prostolinijność w kontaktach z widownią. Obok własnych utworów słyną z niezapomnianych interpretacji piosenek Agnieszki Osieckiej czy Wojciecha Młynarskiego. Niepowtarzalne senne bosanowy, kojące rytmy reggae, miękko otulające dźwięki gitar, akordeonu i kontrabasu to idealny sposób na zakończenie wakacji.

Raz Dwa Trzy od lat udowadnia, że można podążać własną drogą, trzymać się własnych pomysłów i estetyki a przy tym osiągnąć popularność, cieszyć się ogromną atencją fanów i nieustającą życzliwością krytyków. W tym roku zespół świętuje Jubileusz 25-lecia swojej działalności. Z tej okazji dobrze znane utwory przygotował w nowych aranżacjach, zapraszając do współpracy także artystów nowego pokolenia, jak Marika czy Ania Rusowicz.Karierę zaczynali na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie, ale swoje kolejne koncerty zagrali już m.in. w Jarocinie. Teksty Adama Nowaka są kunsztownie skonstruowanymi opowieściami z głębokim przesłaniem. Filozoficzne kapsułki, które chce się połknąć, by poszerzyć świadomość. Artysta nie boi się pytań o rzeczy trudne i ostateczne. Jego liryka porusza i pozostaje w słuchaczu.

Galeria SFERA

43-300 Bielsko-Biała
ul. Mostowa 5

tel. 033 498 70 00
fax 033 498 70 02

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.