bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto
  • 13 października 2017
  • 14 października 2017
  • wyświetleń: 7566

Będzie rekord na stadionie miejskim. Ponad 10 tys. kibiców na meczu!

Sobotni mecz Podbeskidzia z GKS-em Katowice cieszy się sporym zainteresowaniem kibiców. Już w czwartek pobity został rekord sprzedanych biletów na stadionie miejskim. Tymczasem na dobę przed meczem sprzedano już ponad 10 tysięcy wejściówek!

podbeskidzie
fot.


Dobra forma Górali, udane widowiska na stadionie miejskim w Bielsku-Białej, piękne bramki, które bielscy kibice oglądali w poprzednich spotkaniach oraz wymagający, renomowany przeciwnik - wszystko to sprawia, że chętnych do zobaczenia meczu na żywo nie brakuje.

- Ta frekwencja to piękna sprawa i ogromnie cieszy to, że wyniki drużyny zachęcają do powrotu na stadion w kolejnych spotkaniach. Liczymy na głośny doping, tak jak to było w poprzednim meczu z Puszczą Niepołomice. Świetne było przede wszystkim to, że nawet w trudniejszym momencie wsparcie kibiców było wielkie. Wierzymy, że i tym razem doping naszych fanów pomoże nam osiągnąć dobry wynik - mówi Adam Nocoń, trener bielskiego klubu.

Mecz TS Podbeskidzie - GKS Katowice rozpocznie się w sobotę 14 października o godzinie 17.45.

ts podbeskidzie

ab / bielsko.info

REKLAMA

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.