bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto
  • 9 marca 2018
  • wyświetleń: 3149

[ZDJĘCIA] Popołudniowe problemy na S-1. Dwa zdarzenia, pięć aut

Do dwóch groźnie wyglądających zdarzeń drogowych doszło przed godziną 17:00 na obwodnicy Bielska-Białej. Około godziny 16:30 doszło do zderzenia samochodu ciężarowego i osobowego na wysokości ulicy Daszyńskiego jadąc trasą S-1 w stronę Żywca. Chwilę później również na jezdni w stronę Żywca doszło do kolejnego zdarzenia. W rejonie Węzła Komorowice przy hamowaniu w korku, zderzyły się trzy samochody. Na szczęście w żadnym ze zdarzeń nikt nie ucierpiał.

Zderzenie Fiata i DAF-a na obwodnicy - 9.03.2018 · fot.


Okoliczności pierwszej kolizji, do której doszło na wiadukcie nad ulicą Daszyńskiego nie są do końca jasne. Kierująca Fiatem zderzyła się z ciężarowym DAF-em, a następnie uderzyła w barierki. Wersje obu uczestników są różne i przebieg zdarzenia ustalają policjanci.

Na jezdni w stronę Żywca po tej kolizji utworzył się spory korek. Nisko świecące słońce znacznie utrudniało jazdę i po kilkunastu minutach na wysokości Węzła Komorowice doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. Najprawdopodobniej kierowca Opla Astry nie wyhamował i najechał na tył pojazdu takiej samej marki, ale w starszej wersji. Ten następnie dobił do Mercedesa B-klasy. Choć wyglądało groźnie, to na szczęście nikomu nic się nie stało. Na miejsce został skierowany patrol bielskiej drogówki i straż pożarna celem neutralizacji płynów eksploatacyjnych z rozbitych samochodów.

Zderzenie trzech samochodów na obwodnicy - 9.03.2018 · fot.


Utrudnienia w ruchu na jezdni w stronę Żywca mogą potrwać do godziny 18:30! Kierowcy jadący obwodnicą muszą uzbroić się w cierpliwość.

Miejsca obu zdarzeń na obwodnicy

sid / bielsko.info

REKLAMA

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.