bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto
  • 12 marca 2018
  • 13 marca 2018
  • wyświetleń: 6128

Ogromne zainteresowanie meczem. Zapowiada się komplet na stadionie!

12 marca ruszyła sprzedaż biletów na międzynarodowy mecz Polska - Anglia, który zostanie rozegrany na stadionie miejskim w czwartek 22 marca o godzinie 18.00. W poniedziałek o godzinie 12.00 w sprzedaży internetowej pozostało już tylko niewiele ponad 2000 biletów.

stadion miejski
Ogromne zainteresowanie meczem. Zapowiada się komplet na stadionie! · fot.


Reprezentacja Polski do lat 20 pod wodzą trenera Dariusza Gęsiora rozegra 22 marca o godzinie 18.00 na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej mecz w ramach Turnieju Ośmiu Narodów. Rywalem biało-czerwonych będą rówieśnicy z Anglii, którzy w 2017 roku na boiskach Korei Południowej wywalczyli mistrzostwo świata U20, w finałowym meczu wygrywając z Wenezuelą 1:0.

Na zlecenie organizatorów sprzedaż biletów na mecz reprezentacji narodowych do lat 20 Polski i Anglii prowadzić będzie klub TS Podbeskidzie. Bilety w cenie 10 zł sprzedawane są przez internet na www.bilety.tspodbeskidzie.pl oraz w Sklepie TS Podbeskidzie w Gemini Park w godzinach pracy centrum.

W kasach stadionu miejskiego bilety mają trafić w sprzedaży od 19 marca w godzinach 10:00 - 18:00. Być może jednak do sprzedaży na stadionie nie dojdzie, bowiem bilety rozchodzą się jak świeże bułeczki.

- Jeszcze przed uruchomieniem sprzedaży mieliśmy bardzo dużo zapytań i rezerwacji biletów od grup zorganizowanych - tłumaczy Marcin Zarębski, rzecznik prasowy Podbeskidzia.

ab / bielsko.info

REKLAMA

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.