bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto
  • 20 kwietnia 2018
  • 2 czerwca 2018
  • wyświetleń: 14160

Ok. 1000 osób przeszło ulicami Bielska-Białej w Marszu dla Życia i Rodziny

Pod hasłem „Polska rodziną silna” około tysiąca osób przeszło 27 maja ulicami Bielska-Białej w Marszu dla Życia i Rodziny.

Marsz dla Życia i Rodziny w Bielsku-Białej - 27.05.2018 · fot.


Stolica Podbeskidzia jest pierwszym w tym roku miastem w diecezji bielsko-żywieckiej, w którym rodziny, osoby z różnych wspólnot, środowisk i organizacji, duchowni oraz świeccy wyrazili swój pozytywny stosunek do wartości życia, małżeństwa i rodziny.

Organizatorami Bielskiego Marszu dla Życia i Rodziny, a także Festynu Rodzinnego byli: Rada Ruchów i Stowarzyszeń Katolickich Diecezji Bielsko- Żywieckiej, Wydział Duszpasterstwa Rodzin Kurii Bielsko-Żywieckiej, Caritas Diecezji Bielsko-Żywieckiej oraz Zespół Szkół Ogólnokształcących Zgromadzenia Córek Bożej Miłości w Bielsku Białej.

Marsz swoim patronatem po raz kolejny objęli Ordynariusz Diecezji Bielsko-Żywieckiej bp Roman Pindel oraz Prezydent Miasta Bielska-Białej, Jacek Krywult.

ab, BM / bielsko.info, źródło: Diecezja Bielsko-Żywiecka

REKLAMA

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.