bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto
  • 5 czerwca 2018
  • 9 czerwca 2018
  • wyświetleń: 10685

Monika Jaskólska zaprezentowała projekt ławki z Maluchem i Hanksem

Pomysłodawczyni inicjatywy "Bielsko-Biała dla Toma Hanksa" zaprezentowała wizualizację ławki, która łączy w sobie dwa elementy akcji - Fiata 126p i Toma Hanksa. Monika Jaskólska wierzy, że ławka stanie w Bielsku-Białej.

Wizualizacja ławeczki · fot.


Monika Jaskólska już kilka miesięcy temu ogłosiła "konkurs" na stworzenie ławki, na której mógłby "usiąść" odlany z metalu Forrest Gump, czyli postać odgrywana przez Toma Hanksa w fimie o tym samym tytule.

- Długo to trwało, ale tylko dlatego, że napływało do mnie dużo różnych pomysłów czy rozwiązań na "konstrukcje", w której można połączyć Toma Hanksa i Fiata 126p. Żaden jednak niestety nie spełniał do końca mojego wyobraźnia o ławeczce. Niestety mam taki charakter, a nie inny i lubię realizować pomysły, które czuje i się z nimi zgadzam. Dlatego sama zaprojektowałam wizję tego co chce osiągnąć. Następnie zostało to zaprojektowane w 3D żebyście mogli zobaczyć to co ja widziałam zamykając oczy - poinformowała Monika Jaskólska.

Wizualizacja ławeczki
Wizualizacja ławeczki · fot.


Bielszczanka opublikowała na Facebooku wizualizację ławeczki. Konstrukcja w kształcie litery "L" zawiera zarówno spory fragment karoserii Malucha, jak i postać Forresta Gumpa. Ławka została tak zaprojektowana, że będzie można zrobić wiele zdjęć w różnych konfiguracjach: w samym Maluchu, obok Toma Hanksa, z Tomem Hanksem w Maluchu itp.

- Konstrukcja ma na celu nie tylko charakter atrakcji turystycznej, ale służy jako ławka aby odpocząć czy pobawić się z dzieckiem - tłumaczy Monika Jaskólska. Pomysłodawczyni akcji podkreśla, że ławeczka nie będzie pomnikiem dla Toma Hanksa, tylko ukoronowaniem całej akcji "Nie wypada Nie pomagać" i elementem promocji miasta.

- Mam ogromna nadzieję, że Tom sam dokona odsłonięcia ławeczki - kończy Monika Jaskólska.

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA