bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto
  • 13 czerwca 2018
  • wyświetleń: 4636

[WIDEO] Janusz Okrzesik kolejnym kandydatem na prezydenta miasta!

Po Przemysławie Drabku (PiS) i Jarosławie Klimaszewskim (PO) poznaliśmy kolejnego kandydata na prezydenta miasta. Nie ma niespodzianki - kandydatem Stowarzyszenia Niezależni.BB będzie Janusz Okrzesik.

Loading...


Pytanie o ewentualny start przewodniczącego Rady Programowej Stowarzyszenia Niezależni.BB padło podczas gali "Samorządowiec Podbeskidzia". Janusz Okrzesik nie uchylał się od odpowiedzi.

- Bielsko-Biała potrzebuje zmiany, ale nie jakiejkolwiek zmiany, tylko mądrej zmiany. Uważam, że kandydatury dużych partii politycznych - Prawa i Sprawiedliwości i Platformy Obywatelskiej nie dają gwarancji mądrej zmiany. Będę startował w wyborach jako kandydat niezależny i bezpartyjny. Bielszczanie nie będą skazani na wybór między PiS-em a PO - powiedział Janusz Okrzesik.

Przypominamy, że cztery lata temu Janusz Okrzesik w wyborach prezydenckich dostał się do drugiej tury. Ostatecznie przegrał starcie z Jackiem Krywultem, otrzymując 18 762 głosów (40,12%).

janusz okrzesik
Janusz Okrzesik kolejnym kandydatem na prezydenta miasta! · fot.

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA