bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto
  • 11 października 2018
  • wyświetleń: 2196

18-latek aż 18 razy posłużył się skradzionymi kartami bankomatowymi

Aż 18 razy posłużył się skradzionymi kartami bankomatowymi 18-latek, który okradł pracownicę jednego z hoteli w Ustroniu. Na drobne zakupy sprawca wydał ponad 300 zł. Kryminalni z komisariatu II w Bielsku-Białej zatrzymali rabusia, który usłyszał już zarzuty. Za przestępstwa te grozi mu teraz nawet do 10 lat za kratami.

Do zdarzenia doszło 17 września w jednym z hoteli w Ustroniu, gdzie bielszczanka była zatrudniona. Kobieta dopiero w domu zorientowała się, że z jej torebki zniknął portfel, a wraz z nim dowód osobisty, prawo jazdy oraz 2 karty bankomatowe. O zdarzeniu powiadomiła policję.

Kryminalni z bielskiej "dwójki" poszukiwali złodzieja. Ustalili, że związek z tą kradzieżą może mieć 18-letni mieszkaniec Cieszyna. Sprawca został zatrzymany. Przyznał się do kradzieży. Śledczy ustalili, że aż 18 razy posługiwał się skradzionymi kartami. Na drobne zakupy wydał ponad 300 zł. Zatrzymany usłyszał już zarzuty. O jego dalszym losie zadecyduje wkrótce prokurator.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA