bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto
  • 6 listopada 2018
  • wyświetleń: 2001

Bielsko-Biała reklamuje się w mediach społecznościowych

Do 30 listopada 2018 r. na zlecenie Wydziału Promocji Miasta Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej agencja marketingowa BrandAhead prowadzi internetową kampanię promocyjną naszego miasta. Kampania ta stanowi kontynuację działań zapoczątkowanych w 2015 r., a kontynuowanych w latach 2016-2017 w ramach kampanii pod hasłem "Miasto w górach".

turystyka


Głównym celem kampanii jest kreowanie i utrzymywanie pozytywnego wizerunku miasta u odbiorców oraz zwiększenie świadomości odbiorców o mieście Bielsku-Białej, jako miejscu atrakcyjnym turystycznie.

Kampania agencji BrandAhead prowadzona jest w dwóch najbardziej popularnych mediach społecznościowych: Instagramie oraz Facebooku.

Kampania skupia się na najbardziej atrakcyjnych aspektach naszego miasta, czyli unikalnych zaletach turystycznych, kulturalnych i architektonicznych Bielska-Białej.

Kampania skierowana jest do mieszkańców Polski południowej i centralnej, mieszkańców województw: dolnośląskiego, łódzkiego, małopolskiego, mazowieckiego, opolskiego, śląskiego i wielkopolskiego w wieku 24-65 lat, osób aktywnych, zainteresowanych turystyką, korzystających z platformy Facebook oraz Instagram zarówno na urządzeniach mobilnych jak i stacjonarnych.

Ponadto reklamy są skierowane także do osób, które już w poprzednich latach odwiedziły stronę www.miastowgorach.pl. Warto dodać, że do tej pory stronę odwiedziło ponad 35 tysięcy osób zainteresowanych naszymi atrakcjami!

ab / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA