bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto
  • 6 listopada 2018
  • wyświetleń: 2085

[FOTO] Pijany pieszy zatoczył się pod samochód na przejściu dla pieszych

Do zdarzenia doszło we wtorek, 6 listopada około godziny 15:20 na al. Andersa w Bielsku-Białej. Na jezdni w stronę os. Karpackiego w rejonie skrzyżowania z ulicą Kustronia, samochód osobowy potrącił pieszego na oznakowanym przejściu dla pieszych. Potrącony mężczyzna był pijany.

Potrącenie pieszego przy al. Andersa - 6.11.2018
Potrącenie pieszego przy al. Andersa - 6.11.2018 · fot.


Z ustaleń policjantów wynika, że 69-letni mężczyzna wtargnął na przejście dla pieszych z lewej strony, patrząc z perspektywy kierunku ruchu pojazdów. W tym samym miejscu na przejście dla pieszych wjechała 75-letnia kobieta kierująca Fiatem Panda. Doszło do potrącenia.

Mężczyzna próbował uciekać, ale powstrzymali go świadkowie. Zostało wezwane pogotowie ratunkowe. Potrącony nie doznał żadnych obrażeń ciała i pozostał na miejscu zdarzenia. Wynik badania jego trzeźwości to ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Policjanci uznali go winnym spowodowania kolizji. Został ukarany mandatem karnym.

Potrącenie pieszego przy al. Andersa - 6.11.2018
Potrącenie pieszego przy al. Andersa - 6.11.2018 · fot.

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA