bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto
  • 3 grudnia 2018
  • wyświetleń: 943

50-latek groził byłej partnerce. Złamał sądowy zakaz zbliżania się

Najbliższe miesiące spędzi w areszcie 50-letni bielszczanin, który jest podejrzany o groźby kierowane wobec byłej partnerki oraz złamanie zakazu zbliżania się do 40-latki. Sprawca został zatrzymany przez policjantów z komisariatu II w Bielsku-Białej, po kolejnej domowej awanturze. Za przestępstwa te grozi mu teraz do 5 lat za kratami.

Do zdarzenia doszło w jednym z mieszkań na bielskiej ul. Spółdzielców. Nietrzeźwy mężczyzna wszczął awanturę z byłą partnerką. W czasie kłótni groził kobiecie pozbawieniem jej życia. W przeszłości był on już karany za podobne czyny. Sąd zakazał mu też zbliżania się do pokrzywdzonej kobiety.

Wezwani na miejsce policjanci zatrzymali awanturnika. Badanie alkomatem wykazało, że miał on w organizmie blisko 2 promile alkoholu. Trafił do policyjnego aresztu. Nazajutrz usłyszał zarzuty gróźb kierowanych wobec 40-latki oraz złamania sądowego zakazu zbliżania się do kobiety.

Zatrzymany został doprowadzony do prokuratury i sądu. Bielski sąd, na wniosek śledczych, podjął decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu. Grozi mu do 5 lat więzienia.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA