bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto
  • 7 grudnia 2018
  • wyświetleń: 1275

[ZDJĘCIA] Przedstawiciele japońskich biur podróży zwiedzali nasze miasto

W dniach 5-6 grudnia 2018 r. nasze miasto odwiedziła grupa touroperatorów z Japonii, którzy do Polski przyjechali na zaproszenie Polskiej Organizacji Turystycznej. Touroperatorzy reprezentowali zarówno biura podróży, które regularnie organizują wycieczki do Polski, jak i takie, które dopiero planują wprowadzić do swojej oferty nasz kraj.

Przedstawiciele japońskich biur podróży zwiedzali nasze miasto · fot.


Pracownicy Wydziału Promocji Urzędu Miejskiego oprowadzili grupę po centrum Bielska-Białej. Podczas spaceru, gości w szczególności zachwycił budynek Teatru Polskiego. Ponadto zwiedzili Ratusz oraz Zamek Książąt Sułkowskich, gdzie mieli okazję zapoznać się z historią miasta i regionu.

W programie wizyty znalazła się także prezentacja oferty obiektów noclegowych. Goście z Japonii pytali o możliwości aktywnego wypoczynku, interesowali się kuchnią lokalną oraz ofertą handlową.

Oprócz Bielska-Białej, w ramach podróży studyjnej "Polska południowa - świąteczne tradycje", przedstawiciele japońskich biur podróży odwiedzili także Kraków, Zalipie, Zakopane i Żywiec. Po opuszczeniu Bielska-Białej grupa udała się do Pszczyny i dalej do Tarnowskich Gór oraz Katowic, skąd odlecą do Tokio.

ab / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA