bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto
  • 7 grudnia 2018
  • 15 grudnia 2018
  • wyświetleń: 3027

Świąteczna impreza w Komorowicach. Jarmark na placu Józefa Niemczyka

"Święta na Starówce" to nie jedyny Jarmark Bożonarodzeniowy, jaki odbędzie się w tym roku w Bielsku-Białej. W sobotę, 22 grudnia na placu Józefa Niemczyka w Komorowicach Krakowskich po raz pierwszy zostanie zorganizowany Komorowicki Jarmark Bożonarodzeniowy.

jarmark
Impreza odbędzie się na placu Józefa Niemczyka


Wydarzenie to wspólna inicjatywa Rady Osiedla Komorowice Krakowskie i Stowarzyszenia Komorowice przy współpracy z Miejskim Domem Kultury i Urzędem Miejskim w Bielsku-Białej.

Na scenie odbędą się występy grup artystycznych MDK-u i amatorskich zespołów, oczywiście w świątecznych aranżacjach. Wystąpią m.in. zespoły: Pinokio, Kontrasty, Drewniane Żaby, Harpago, kwartet gitarzysty Tomasza Madzi, półfinalisty programu „Must be the music” oraz Anna Mysłajek z zespołem.

jarmark


Na placu odbędzie się kiermasz rękodzieła. Nie zabraknie pysznego jedzenia oraz rozgrzewającego grzańca. Dla dzieci przewidziano warsztaty tworzenia czekoladek oraz spotkanie ze Świętym Mikołajem.

Zaplanowano także pokaz wypalania raku - ceramiki wypalanej w niekontrolowanej temperaturze w "żywym" ogniu. Odbędzie się także symboliczne zapalenie światełek na choince.

Komorowicki Jarmark Bożonarodzeniowy rozpocznie się o godzinie 14.30. Zakończenie imprezy przewidziano na godzinę 21.00.

Wydarzenie na FB: www.facebook.com/events/343636149702631/. Więcej szczegółów wkrótce na stronie www.komorowice.pl.

jarmark

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.