bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto
  • 11 lutego 2019
  • wyświetleń: 61690

[FOTO] Brawurowa akcja CBŚP w Zasolu Bielańskim!

W poniedziałek, 11 lutego około godziny 15:15 w Zasolu Bielańskim przy ul. Pięknej rozegrały się sceny rodem z filmu kryminalnego. Na teren jednej z posesji weszli uzbrojeni po zęby funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji. Akcja rozegrała się w kilkanaście sekund.

Akcja CBŚP w Zasolu Bielańskim - 11.02.2019 · fot.


Z relacji okolicznych mieszkańców wynika, że było słychać strzały (najprawdopodobniej były to granaty hukowe). Pod posesję podjechało kilka busów, wyskoczyli zamaskowani policjanci z karabinami, otoczyli dom i weszli do środka. Były krzyki, strzały, huk i dźwięk tłuczonego szkła. Wszystko trwało kilkanaście sekund i później ucichło. Nie wiedziałem, że takie rzeczy dzieją się tak szybko - relacjonuje świadek.

Na chwilę obecną nie wiadomo czy faktycznie doszło do strzelaniny i czy funkcjonariuszom udało się kogoś zatrzymać. Na miejscu trwają czynności. Ruch odbywa się wahadłowo.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że o tej samej porze w przynajmniej jeszcze jednej lokalizacji na terenie powiatu bielskiego doszło do takiej samej interwencji.

Wkrótce więcej informacji.

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.