bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto
  • 18 lutego 2019
  • wyświetleń: 10150

[FOTO] Egzamin na prawo jazdy przerwany kolizją na Partyzantów

W poniedziałek, 18 lutego około godziny 13:30 na skrzyżowaniu Partyzantów z Leszczyńską w Bielsku-Białej doszło do kolizji. W zdarzeniu uczestniczyły dwa pojazdy: Kia Rio i Toyota Yaris. Ten drugi samochód to pojazd egzaminacyjny Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w trakcie egzaminu.

Egzamin na prawo jazdy przerwany kolizją na Partyzantów - 18.02.2019 · fot.


Zawinił kierowca Kia, który wyjeżdżając z ulicy Leszczyńskiej na ulicę Partyzantów, najechał na tył egzaminacyjnej "L-ki". Uszkodzenia na pojazdach były niewielkie (widoczne niegroźnie porysowane zderzaki i zagięta aluminiowa tablica rejestracyjna). To jednak wystarczyło by egzaminator odniósł obrażenia ciała. Mężczyzna nie mógł o własnych siłach wyjść z samochodu. Z pomocą strażaków i ratowników trafił na deskę ortopedyczną. Został przetransportowany do szpitala na specjalistyczne badania. 19-letniej kursantce i sprawcy zdarzenia nic się nie stało.

W związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego z osobami rannymi interweniowały dwa zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego i patrol drogówki. Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej sporządzili dokładną dokumentację wypadku. Kwalifikacja zdarzenia nastąpi po ustaleniu obrażeń poszkodowanego. W czasie czynności służb ratunkowych i późniejszych działań policji, ruch na ul. Partyzantów w stronę centrum miasta odbywał się lewym pasem. Obeszło się bez dużych korków.

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA