bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto
  • 9 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 369

Pożyczki na raty - porównaj zanim weźmiesz

Materiał reklamowy partnera:

Od pewnego czasu w ofertach niektórych firm pożyczkowych dostępne są pożyczki na raty. Zastanawiasz się, czy mogą one być dobrą alternatywą dla tradycyjnego kredytu bankowego? Aby to sprawdzić, nie obejdzie się bez porównania dostępnych ofert. Przekonaj się, że można to zrobić szybko i sprawnie.

Pożyczki na raty - porównaj zanim weźmiesz


Czym są pożyczki na raty?Szybkie pożyczki są charakterystyczne dla firm pożyczkowych. Duża konkurencja między pożyczkodawcami doprowadziła jednak do wprowadzania nowych produktów. Aktualnie część firm pożyczkowych proponuje pożyczki na raty. Wyróżniają je:

  • wyższa niż w przypadku chwilówek kwota, o którą może wnioskować klient. Przykładowo w firmie Zaplo osoba składająca wniosek po raz pierwszy może otrzymać pożyczkę w wysokości od 1 000 do 15 000 zł;
  • wydłużony termin spłaty. Pożyczki na raty spłaca się w miesięcznych ratach. Firma Hapi Pożyczki umożliwia klientom rozłożenie spłaty zadłużenia na okres od 3 do 48 miesięcy, a firma Wonga na okres od 1 do 60 miesięcy;
  • szybka decyzja kredytowa. Ponieważ pożyczki na raty to pożyczki online, w wielu firmach są udzielane w ciągu 15 minut. Tutaj możesz porównać dostępne pożyczki na raty pod względem szybkości ich przyznania: www.czerwona-skarbonka.pl/pozyczki-ratalne/.


Pożyczki na raty nie są bezpłatne nawet dla osób, które pożyczają po raz pierwszy. Każda firma pożyczkowa nalicza dodatkowe opłaty - prowizję i odsetki. Właśnie dlatego przed złożeniem wniosku warto porównać dostępne produkty.

Jak porównać pożyczki na raty?


Zarówno szybkie pożyczki, jak i pożyczki na raty to produkty cieszące się dużą popularnością wśród klientów. Ponieważ korzystanie z tych drugich wiąże się z dodatkowymi kosztami, przez złożeniem wniosku warto poświęcić chwilę, aby porównać dostępne propozycje. Jak zrobić to szybko?

Pożyczki online można porównać na kilka sposobów. Najwygodniejsze jest jednak skorzystanie z rankingu pożyczek na raty. Aktualny ranking znaleźć można w serwisie Czerwona Skarbonka. Z zestawienia dowiedziesz się:

  • o jaką maksymalną kwotę można wnioskować,
  • jaki jest termin spłaty pożyczki,
  • jakie są koszty skorzystania z pożyczki,
  • jak szybko pieniądze zostaną wypłacone,
  • jak przebiega proces weryfikacji pożyczkobiorcy.


Dodatkowo serwis Czerwona-Skarbonka.pl publikuje opinie klientów o poszczególnych pożyczkodawcach. Warto się z nimi zapoznać, aby upewnić się, że wybór danej firmy będzie dla Cieie najkorzystniejszy.

Dlaczego warto korzystać z rankingów chwilówek?Ranking chwilówek pozwalają szybko zorientować się w aktualnych ofertach firm pożyczkowych i wybrać najkorzystniejszą pożyczkę. W serwisach, na których publikowane są takie zestawienia, można znaleźć również wiele cennych informacji o firmach pożyczkowych. W połączeniu z opiniami o pożyczkodawcach pozwala to złożyć wniosek o tanią pożyczkę do solidnego pożyczkodawcy.