bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto
  • 7 maja 2019
  • 12 maja 2019
  • wyświetleń: 1125

Kto zdobędzie w tym roku tytuł Beskidzkiego Mistrza Ortografii?

VI Beskidzkie Dyktando odbędzie się w czwartek 30 maja 2019 roku o godz. 9.00 w Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej.

dyktando
fot.


Chcesz zdobyć tytuł Beskidzkiego Mistrza Ortografii i stać się posiadaczem pióra prezydenta Bielska-Białej? Do 20 maja trwają zapisy do tegorocznego VI Beskidzkiego Dyktanda o Pióro Prezydenta Miasta Bielska-Białej, które odbędzie się w czwartek 30 maja w Akademii Techniczno-Humanistycznej. Bezpośredni link do formularza rejestracyjnego: dyktando.getfeedback.pl. Chętni do sprawdzenia swojej znajomości języka ojczystego muszą się spieszyć - ilość miejsc ograniczona!

VI Beskidzkie Dyktando, podobnie jak w poprzednich latach, ma formułę otwartą. Mogą wziąć w nim udział mieszkańcy Bielska-Białej i powiatów - bielskiego, cieszyńskiego, oświęcimskiego, żywieckiego i pszczyńskiego. Podobnie jak w latach poprzednich każde dyktando jest anonimowe.

Honorowy patronat nad imprezą objął prof. Jerzy Bralczyk.

dyktando


Na uczestników w każdej kategorii czekają w tym roku Pióra Prezydenta Miasta Bielska-Białej, Puchary Rektora Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej, laptopy, tablety, smartwatche oraz inne atrakcyjne nagrody rzeczowe.

W szóstej edycji Beskidzkiego Dyktanda o Pióro Prezydenta Miasta Bielska-Białej oraz tytuł Beskidzkiego Mistrza Ortografii nagrody przyznane zostaną w czterech kategoriach:
  • Open (wszyscy uczestnicy);
  • Junior (uczniowie szkół średnich);
  • Młodziki (uczniowie klas 7 i 8 oraz klas III gimnazjów);
  • VIP - osoby imiennie zaproszone przez Organizatorów


Organizatorzy, w celu usprawnienia procesu rekrutacji, zapraszają nauczycieli (z wyżej wymienionych typów szkół) wraz z uczniami do zgłaszania udziału w tegorocznym Dyktandzie za pośrednictwem osobnego formularza - formularzszkoly.webankieta.pl.

Więcej informacji - na stronach: www.festiwal.ath.bielsko.pl i www.mdk.bielsko.pl.

43-300 Bielsko-Biała
ul. 1 Maja 12

tel. (33) 829 76 50
fax (33) 812 23 88

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA