bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

  • 11 lipca 2019
  • 14 lipca 2019
  • wyświetleń: 2504

Teatr Polski chce zablokować wycinkę. Petycja do ministerstwa

Teatr Polski w Bielsku-Białej zbiera podpisy pod petycją przeciwko wycince drzew przy linii kolejowej 139 w centrum naszego miasta.

teatr polski, wycinka drzew
Teatr Polski chce zablokować wycinkę drzew · fot.


- Na początku przyszłego tygodnia Teatr Polski wystosuje pismo do Pana Ministra Andrzeja Adamczyka (Ministerstwo Infrastruktury) - załączymy do pisma Wasze podpisy petycji - informuje Teatr Polski w Bielsku-Białej.

Placówka kulturalna stanęła w obronie prezydenta Bielska-Białej, który jest przez niektóre osoby atakowany o brak konkretnych działań w tej sprawie.

teatr polski, wycinka drzew
Teatr Polski chce zablokować wycinkę drzew · fot.


- Drodzy bielszczanie, pamiętajcie, że drzewa te znajdują się na terenie administrowanym przez PKP, nad którym miasto nie ma kontroli. Rozmowy ze spółką trwają. Staramy się z całych sił, aby do wycinki nie dopuścić. Wspierajcie nas i trzymajcie kciuki! - czytamy we wpisie prezydenta Jarosława Klimaszewskiego na jego oficjalnym fanpage'u na Facebooku.

Petycję do Ministra Infrastruktury można podpisać na stronie www.secure.avaaz.org.

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA