bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto
  • 6 września 2019
  • 8 września 2019
  • wyświetleń: 1947

Na rowerach pożegnają lato. Zapisy do Rodzinnego Rajdu Rowerowego

Jesienny Rajd zbiega się dokładnie z datą Dnia Bez Samochodu. 22 września rowerzyści z Placu Ratuszowego wyruszą do Jaworza, gdzie czekają ich konkursy oraz weryfikacja osób zgłoszonych do konkursów. Po 1,5-godzinnym odpoczynku wrócą do Bielska-Białej na teren Błoni.

43. Rodzinny Rajd Rowerowy - 24.09.2017
43. Rodzinny Rajd Rowerowy - 24.09.2017 · fot.


Rajdowicze mają okazję do wzięcia udziału w kilku konkurencjach:
  • najliczniejsza rodzina 47-go Rodzinnego Rajdu Rowerowego, która nie wygrała w poprzednich edycjach,
  • najliczniejsza reprezentacja szkoły w kategorii szkoły podstawowe, szkoły ponadpodstawowe,
  • najliczniejsza reprezentacja przedszkola,
  • najmłodszy uczestnik rajdu jadący samodzielnie, który nie wygrał w poprzednich edycjach,
  • najmłodszy uczestnik rajdu jadący niesamodzielnie, który nie wygrał w poprzednich edycjach,
  • najstarszy uczestnik rajdu, który nie wygrał w poprzednich edycjach.


W powyższych konkurencjach mogą wziąć udział uczestnicy, którzy przejadą całą trasę rajdu. Weryfikacja uczestników odbędzie się na półmetku. Dużo różnych nagród dla grup zorganizowanych (szkolnych, rodzinnych, towarzyskich).

Zapisy przez internet rozpoczęły się 1 września i trwają do 19 września - link do formularza. Zapisy stacjonarne dniach 16-21.09.2019 w biurze Beskidzkiego Towarzystwa Cyklistów w Bielsku-Białej przy ul. Krasińskiego 5a. W dniu rajdu 22.09.2019 na Placu Ratuszowym w Bielsku-Białej.

Koszt pakietu od 1 do 21 września to tylko 15 zł, w ramach którego rowerzyści otrzymają koszulkę rajdową, folder okolicznosciowy, ciepły posiłek i ubezpieczenie na czas trwania imprezy. W dniu rajdu pakiet startowy będzie kosztował 25 zł.

Nie lada emocje będą czekać na tych, którzy dodatkowo zainwestują 5 zł w kupon loterii fantowej 47. Bielskiego Rodzinnego Rajdu Rowerowego. Nagrodami głównymi będą rowery, a pozostałe fanty to kupony zakupowe do galerii handlowej, zaproszenia na pizzę i gadżety rajdowe.

rajd

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA