bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

  • 4 listopada 2019
  • wyświetleń: 2200

Twój nowy dom od 249 tys. zł wybudujemy nawet w 3 miesiąc

Artykuł sponsorowany:

Jeśli zastanawiasz się nad budową domu, szukasz wykonawcy, oczekujesz szybkiej realizacji nawet w kilka miesięcy od wbicia pierwszej łopaty Abakon z Bielska- Białej sprosta temu zadaniu. Doradcy Inwestora zapraszają na Dzień Otwarty na budowie w Bielsko-Biała / Wilkowice, już w sobotę - 9 listopada!

Wizyta na budowie, doradztwo projektowe i materiałowe czyli Dzień Otwarty na budowie z firmą ABAKON.Abakon


Działamy od ponad 16 lat , jesteśmy jedną z firm w Polsce, która buduje domy z keramzytu nawet w ciągu kilku miesięcy, na naszym koncie mamy już ponad 600 realizacji. Łącząc technologię prefabrykatu keramzytowego z profesjonalizmem wykonawcy, Inwestor otrzymuje kompleksową realizację domu od pozwolenia na budowę, aż do stanu „pod klucz”. Naszą misją jest przeprowadzenie Inwestora przez czas budowy w taki sposób, by ten złożony i czasochłonny proces stał się dla niego czystą przyjemnością.

Przyjdź na Dzień Otwarty na budowie i zobacz jak realizujemy marzenia swoich Klientów o własnym domu. Poczuj ten szczególny klimat budynków z keramzytu. Szybko, kompleksowo i ekologicznie - to technologia, którą można się zachwycić! Chcesz wiedzieć na czym polega i jak liczne są jej zalety? O tym wszystkim usłyszysz podczas wydarzenia w Wilkowicach. Poznasz szczegóły i etapy budowy, zobaczysz, dotkniesz, zajrzysz w każdy zakamarek budynku, a doradcy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

Jeśli poszukujesz projektu, który spełni Twoje oczekiwania Dzień Otwarty jest również dla Ciebie. Przyjdź i dowiedz się na co warto zwrócić uwagę podczas doboru idealnego projektu. Spośród kilkudziesięciu projektów typowych zaprezentowane zostaną trzy budynki - domy z poddaszem użytkowym, z dachem dwuspadowym, o powierzchni niemal 117 m2. Kuchnia, salon, cztery pokoje, łazienka i pomieszczenie gospodarcze - to wszystko udało się zmieścić w pozornie niewielkiej, a przy tym niezwykle funkcjonalnej przestrzeni. Prezentowane budynki są wystawione na sprzedaż jeśli spodoba Ci się ten projekt, możesz go mieć od razu! WSPÓLNIE WYBIERZEMY DLA CIEBIE PROJEKT DOMU, KTÓRY BĘDZIE SKROJONY NA MIARĘ OCZEKIWAŃ MIESZKAŃCÓW JAK I RÓWNIEŻ NA MIARĘ OCZEKIWAŃ FINANSOWYCH.

Zapraszamy także wszystkich, którzy potrzebują doradztwa przy zakupie materiałów budowlanych. Fachowcy z Magazynu Materiałów Budowlanych Abakon będą do Waszej dyspozycji. Ponadto będzie okazja zasięgnąć porady przedstawicieli sztandarowych producentów materiałów budowlanych- naszych partnerów budowy.

Zapraszamy do Wilkowic koło Bielska-Białej, 9 listopada 2019 r. (tj. sobota), godz. 10.00 - 16.00.
Wstęp wolny!

Nie chcesz czekać w kolejce? Zapisz się już dziś: kliknij
Więcej informacji pod numerem telefonu: 512 072 484 lub mail: j.debowski@abakon.com